O nas

Jesteśmy młodą firmą działającą na rynku e-commerce od 2019 roku, oferującą szeroką gamę produktów dla domu, ogrodu, zwierząt oraz firmy. Wiemy jak ważny jest rozwój w dzisiejszych czasach, dlatego nieustannie się uczymy, poszerzamy ofertę produktową oraz wdrażamy usprawnienia procesu zakupowego.


Misja: Dostarczanie produktów najwyższej jakości, w konkurencyjnych cenach i w jak najkrótszym czasie.


Wizja: Udostępnienie innowacyjnego sposoby robienia zakupów konsumentom i insytucjom, dzięki optymalizacji procesów oraz budowaniu relacji i wykorzystywaniu lokalnego potencjału.


Historia: Jesteśmy obecni na rynku od 2019 roku. Przez ostatnie lata poszerzyliśmy ofertę produktową i liczbę kanałów sprzedażowych przez które dystrybuujemy nasze produkty, o dostępne na Polskim rynku marketplace'y oraz uruchomiliśmy własny sklep internetowy. Każdy miniony dzień był dla Nas cennym doświadczeniem oraz impulsem do dalszego rozwoju.


Dziękujemy za odwiedziłeś/aś Nasz sklep, jesteśmy przekonani że znalazłeś/aś w nim to czego szukałeś/aś ... i nie tylko !. Cenimy sobie Twoją satysfakcję, dlatego gdybyś miał/a problem ze złożonym zamówieniem, daj nam jak najszybciej znać. 


Zespół DABSTERPEŁNE DANE FIRMY

Kontakt

DABSTER.PL Łukasz Balicki
ul. Władysława Reymonta 2
37-500 Jarosław

NIP: 792-228-12-29
REGON: 384608043

tel/fax: 737-305-306
e-mail: sklep@dabster.pl

Godziny otwarcia

poniedziałek – piątek: 07:00–15:00
sobota – niedziela: zamknięte